ISLAND – REYKJAVÍK

Island je úchvatná země, kterou jsem měla možnost poznat již v patnácti letech a od té doby tam již 23x znovu byla. "Ostrov Ohně a ledu" je země, kterou si zamilujete. Na stránkách této cestovní agentury můžete najít důležité odkazy pro plánování Vaši dovolené. Letenky si rezervujte s islandskou nízkonákladovou společností WOW Air, která nabízí přímé spojení mezi Berlínem, Kodaní či Londýnem na mezinárodním letiště v Keflavíku. prodej od aerolinek.  Jako CA Vám také můžeme zprostředkovat rezervaci automobilů, karavanů, dodávek a terénních vozidel 4x4  přímo s místními islandskými autopůjčovnami. Pokud hledáte ubytování s platbou až v hotelu, můžete učinit rezervaci jednoduše sami - kliknutím na příslušnou ikonku. Dále Vám poskytneme kontakty na islandské cestovní kanceláře,  nebo možnost rezervovat si exkurze přímo s islandským specialistou a jedničkou v oboru... nu a také potřebné informace a mnoho dalšího... tak neváhejte a hurá na Island.

Letenky na Island - Reykjavik     Island pronajem aut - Reykjavík - Keflavik     Island-exkurze     Island-Reykjavik-ubytovani     Island-dovolena-zajezdy-Reykjavik   LETENKY                            AUTA                          EXKURZE                       UBYTOVÁNÍ                    ZÁJEZDY

Já osobně jsem na Islandu žila několik let,  pracovala v cestovním ruchu, a také samozřejmě hodně cestovala.  Na Islandu mám svou "druhou rodinu i druhý domov" a takto jsem měla možnost poznat tuto  fascinující zemi po všech směrech. Pokud  tedy máte jakékoliv dotazy ohledně Islandu, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle: +420 7750 99943 nebo e-mailem na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

S pozdravem / Bestu kveðjur,

Zuzana Volková

Island Island-dovolena Island-fotka Modre laguny

Island je ostrov, který nemá srovnání. Se svými 320.000 obyvateli se stal jednou z nejvyspělejších zemí naší planety. A i teď "v dobách krize" si zachovává jeden z nejvyšších životních standardů. Každý rok se tato destinace stává snem turistů z celého světa, a jen těm pár šťastlivcům (900.000 v roce 2012) se podaří si tuto vysněnou dovolenou si splnit. Proč nebýt v tomto roce jedním z nich? Island je nazýván magickou "Zemí ohně a ledu", ale tato pěkná přezdívka jen stěží nastíní nádhery, které Vás zde čekají.  Na Islandu najdete mimo jiné: ledovcové laguny, nejmohutnější vodopád Evropy, ale také největší evropský ledovec, gejzír chrlící do výšky 18-32 metrů každých cca. 6 - 8 minut, oblasti ještě lidskou nohou nedotčené, horké prameny, v kterých se můžete koupat uprostřed barevných hor, sopky, krátery, Elfy, tisíce vodopádů, milé Islanďany, delikatesní kuchyni a ...mám pokračovat? Podívejte se na fotografie z naší galerie - Island.

A jak říká náš slogan: "Přestaň snít – a přijeď!"

Island

Cestovní agentura je registrována na Úřadě v městské části Praha 6 pod číslem: MCP6 041648/2010/ Identifikační číslo: 24668974.

ISLANDICA s.r.o., Kontaktní číslo: +420 7750 999 43

Sídlo společnosti: U Pivovaru 341, Tuchoměřice, Praha-západ, Česká republika

(Schůzky je nutné domluvit předem, Internetový prodej)

 

~ ISLANDREYKJAVÍK ~